Współpraca z przedsiębiorstwem budowlanym BESTA

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. zajmujące 1 miejsce w rankingu Złota Setka Podkarpacia 2017 w marcu br. rozpoczęła współpracę z Technikum Budowlanym nr 1 w Rzeszowie im. A. Towarnickiego, obejmując patronat nad klasą 1AT.

W dniu 23.11.2018r. przedstawiciele Spółki odbyli z uczniami klasy patronackiej pierwsze spotkanie na którym zaprezentowali uczniom historię, zakres i obszar działania Spółki.

Celem patronatu jest troska o wysoki poziom kształcenia zawodowego młodych budowlańców oraz umożliwienie im pogłębienia swoich zainteresowań z zakresu budownictwa. W ramach współpracy BESTA organizować będzie dla uczniów warsztaty, wyjazdy na budowy realizowane przez Spółkę. BESTA jako patron, chce dać uczniom możliwość praktycznego poznania pracy na budowie, a także nowoczesnych technologii stosowanych w  budownictwie.