Regionalny Turniej Systemów Dociepleniowych

III Regionalny Turniej Systemów Dociepleń

W dniu 12.04.2019r. odbył się Regionalny Turniej Systemów Dociepleń w Krośnie pod patronatem firmy GREINPLAST.

Turniej składał się z testu i części praktycznej, na której uczniowie mieli do wykonania fragment elewacji budynku ocieplonego styropianem: ściana z otworem okiennym i tynk szlachetny w kształcie okna ze szczeblinami.

Naszą szkołę reprezentował zespół uczniów klas IV TB: Adam Matejek z klasy 4A i Rafał Drzał z klasy 4B/C.

Opiekunem uczniów był Jarosław Iwiński.

Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w konkursie.

II Regionalny Turniej Systemów Dociepleń

20 marca 2018 r. w Miejskim Zespole Szkół Nr 5 w Krośnie odbył się II Regionalny Turniej Systemów Dociepleń pod patronatem firmy GREINPLAST.
W zawodach wzięły udział dwuosobowe drużyny ze szkół województwa podkarpackiego. Zawody składały się z części teoretycznej i praktycznej. W trakcie konkursu sprawdzana była umiejętność ocieplania ścian budynków styropianem oraz wykonywanie tynków szlachetnych pocienionych na fasadach budynków.
Naszą szkołę reprezentowali: Adam Matejek z klasy 3A i Rafał Drzał z klasy 3B TB. Zespół zdobył II miejsce w zawodach.
opiekun – Jarosław Iwiński

I Regionalny Turniej Systemów Dociepleń

28 marca 2017 r. w Miejskim Zespole Szkół Nr 5 w Krośnie odbył się I Regionalny Turniej Systemów Dociepleń pod patronatem firmy GREINPLAST. W zawodach wzięły udział dwuosobowe drużyny ze szkół województwa podkarpackiego. Zawody składały się z części teoretycznej i praktycznej. Naszą szkołę reprezentowali: Adam Ozga i Paweł Wyka z klasy 3B TB. Zespół zdobył VI miejsce w zawodach. Opiekun: J. Iwiński