Oferta szkoły

Oferta dla uczniów szkół gimnazjalnych

opis kierunków kształcenia

TECHNIK BUDOWNICTWA

TECHNIK INŻYNIERII SANITARNEJ

Nazwa oddziału: 1A i 1B TECHNIK BUDOWNICTWA Nazwa oddziału 1C TECHNIK INŻYNIERII SANITARNEJ
Liczba miejsc: 51 Liczba miejsc: 17
Cykl kształcenia: 4 lata Cykl kształcenia: 4 lata
Praktyka zawodowa: 160 godzin Praktyka zawodowa: 160 godzin
Zajęcia praktyczne: 390 godzin Zajęcia praktyczne: 300 godzin
Języki wiodący:

angielski Języki wiodący:

angielski
Język dodatkowy niemiecki Język dodatkowy: niemiecki
Przedmioty rozszerzone matematyka 16 h / 4 lata
fizyka 9h / 4 lata
Przedmioty rozszerzone: matematyka 16 h / 4 lata
fizyka 9h / 4 lata
Zawód:

Kwalifikacje zawodowe:

TECHNIK BUDOWNICTWA

1.(BD.29) Wykonywanie i kontrolowanie robót konstrukcyjno – budowlanych .

2.(BD.30) Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów.

Zawód:

Kwalifikacje zawodowe:

TECHNIK INŻYNIERII SANITARNEJ

1.(BD.05) Wykonywanie robót związanych z budową, montażem i eksploatacją sieci oraz instalacji sanitarnych.

2.(BD.22) Organizacja robót związanych z budową, montażem i eksploatacją sieci oraz instalacji sanitarnych.

Przedmioty punktowane na rekrutacji: język polski
informatyka
język obcy
Przedmioty punktowane na rekrutacji: Język polski