W dniu 30 listopada 2021 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Ambrożego Towarnickiego
w Rzeszowie odbyły się Zawody szkolne XXXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W eliminacjach wzięło udział 47 uczniów kształcących się w zawodzie technik budownictwa z  następujących klas: IV AT, 2AT, 3ATg, 3ATs, 3BCg, 3BCs. Uczniowie rozwiązywali zadania otwarte  zamieszczone w dwóch częściach (cz. A i cz. B), które obejmowały wiedzę i umiejętności z zakresu wszystkich przedmiotów  budowlanych.

Do zawodów okręgowych wytypowano 10 najlepszych uczestników zawodów szkolnych. Są to uczniowie:  Tetiana Klets,  Magdalena Bieszczad, Anna Wilk, Rafał Grochala, Krystian Tabaka, Bartłomiej Zając, Dominik Widak, Karol Mazur, Michał Grunt i Mateusz Ślęzak. Lista osób zakwalifikowanych  do etapu okręgowego opublikowana  będzie na stronie https://www.olimpiadabudowlana.pl/index.php/szkoly-olimpijskie