Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie oraz Collegium Humanum Szkoła Główna Menedzerska z siedziba w Warszawie Filia w Rzeszowie zapraszają wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w:

I PODKARPACKIM KONKURSIE NA ESEJ pt.:

Młodzież w czasie wyzwań pandemii COVID-19

Patronaty honorowe:
WOJEWODA PODKARPACKI dr Ewa Leniart
PODKARPACKI KURATOR OSWIATY mgr Małgorzata Rauch
REKTOR COLLEGIUM HUMANUM prof. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, dr h.c.
DYREKTOR PODKARPACKIEGO CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI mgr Krystyna Wróblewska, MBA

Tematy do wybory:
1. Pandemia może nadzieje uśpić albo obudzić?
2. Świat nie będzie na nas czekał? Pandemia zwolni czy przyspieszy rytm naszego życia?
3. Jak pandemia zmieniła nasze relacje?

Cele konkursu:
1. Szeroko rozumiana edukacja społeczna
2. Rozbudzenie zainteresowań związanych z zagadnieniami z zakresu psychologii oraz zmian społecznych, gospodarczych i kulturowych.
3. Zachęcenie do doskonalenia eseistycznej formy wypowiedzi.
4. Rozwijanie umiejętności poznawczych oraz przenoszenie poznanych zagadnień na język pisany

Nagrody:
3 stypendia po 25 tys. zł na studia na kierunku Psychologia lub Pedagogika w Collegium Humanum Filia w Rzeszowie
Szczegółowy regulamin konkursu oraz dokumenty dostępne są na stornie: https://www.pcen.pl/