W dniu 16 kwietnia 2021 roku w Państwowych Szkołach Budownictwa im. Mariana Osińskiego w Gdańsku odbyły się zawody centralne XXXIV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.  Wzięło w nich udział 82 uczniów z 38 szkół, wyłonionych w eliminacjach okręgowych, z całej Polski. W finale centralnym olimpiady Zespół Szkół Nr1  w Rzeszowie oraz województwo podkarpackie  reprezentował uczeń kl. IVa Miłosz Grądziel, który wykazał się wysokim poziomem   wiedzy i umiejętności zawodowych zdobywając tytuł laureata XXXIV OWiUB. Cieszymy się z tego  ogromnego sukcesu i gratulujemy.

Należy dodać, że w tegorocznych zmaganiach olimpijskich  uczeń klasy IVb Damian Pilawski, który  uzyskał w eliminacjach okręgowych 41 pkt. zgodnie  z decyzją Komitetu Głównego zdobył tytuł finalisty XXXIV OWIUB. Życzymy  naszym olimpijczykom, aby ich dokonania, posiadana wiedza i umiejętności były zapowiedzią realizacji planów związanych z  przyszłą karierą zawodową.