Zaznacz stronę

Sukces uczniów naszej szkoły w etapie okręgowym XXXIV edycji OWiUB.

Grupa 11 uczniów reprezentujących ZS Nr 1 zdobyła w rankingu szkół drugie miejsce w Okręgu, a w rankingu indywidualnym uczeń Miłosz Grądziel z kl. 4AT zajął trzecie miejsce  i został zakwalifikowany przez Komitet Główny OWiUB z siedzibą w Warszawie do etapu centralnego.

W komunikacie Komitetu Głównego OWiUB czytamy również, że zważywszy  na nadzwyczajne okoliczności organizowania XXXIV edycji OWiUB i w  trosce o należytą gratyfikację wysiłku najbardziej zaangażowanych uczestników etapu okręgowego postanowił on nadać jednorazowotytuł finalistywszystkim uczestnikom, którzy osiągnęli w eliminacjach próg 40 pkt. Z naszej szkoły jest to  uczeń Damian Pilawski z kl. 4B/C.Nadanie uprawnień finalisty będzie możliwe w terminie zaplanowanego Finału Centralnego XXXIV OWiUB.

Wyniki szczegółowe zawodów okręgowych znajdują się na stronie; https://www.olimpiadabudowlana.pl/index.php/wyniki-xxxiv-owiub

Gratulujemy!

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. więcej informacji

1. Serwis zbiera w sposób automatyczny tylko informacje zawarte w plikach cookies.
2. Pliki (cookies) są plikami tekstowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu. Przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Przede wszystkim zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój unikalny numer, czas przechowywania na urządzeniu końcowym.
3. Operator serwisu (tu nazwa i ewentualnie adres) jest podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym swojego użytkownika pliki cookies oraz mającym do nich dostęp.
4. Operator serwisu wykorzystuje pliki (cookies) w celu:
-dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego preferencjami wyświetlić stronę;
-przygotowywania statystyk pomagających poznaniu preferencji i zachowań użytkowników, analiza tych statystyk jest anonimowa i umożliwia dostosowanie zawartości i wyglądu serwisu do panujących trendów, statystyki stosuje się też do oceny popularności strony;
-możliwości logowania do serwisu;
-utrzymania logowania użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu.
5. Serwis stosuje dwa zasadnicze rodzaje plików (cookies) - sesyjne i stałe. Pliki sesyjne są tymczasowe, przechowuje się je do momentu opuszczenia strony serwisu (poprzez wejście na inną stronę, wylogowanie lub wyłączenie przeglądarki). Pliki stałe przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika do czasu ich usunięcia przez użytkownika lub przez czas wynikający z ich ustawień.
6. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki, aby zablokować obsługę plików (cookies) lub każdorazowo uzyskiwać informacje o ich umieszczeniu w swoim urządzeniu. Inne dostępne opcje można sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Należy pamiętać, że większość przeglądarek domyślnie jest ustawione na akceptację zapisu plików (cookies)w urządzeniu końcowym.
7. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji strony internetowej serwisu.
8. Pliki (cookies) z których korzysta serwis (zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika) mogą być udostępnione jego partnerom oraz współpracującym z nim reklamodawcą.
9. Informacje dotyczące ustawień przeglądarek internetowych dostępne są w jej menu (pomoc) lub na stronie jej producenta.
10. Bardziej szczegółowe informacje na temat plików (cookies) dostępne są na stronie ciasteczka.org.pl

zamknij