Szanowni Państwo,
Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie w roku szkolnym 2020/2021 po raz kolejny bierze udział w organizacji Turnieju Debat Oksfordzkich. Rzeszowski Oddział IPN przygotowuje etap wojewódzki turnieju, a zwycięzca tego etapu weźmie udział w finale turnieju, który odbędzie się we wrześniu 2021 r. w Warszawie. Tematyka debat będzie koncentrować się jak zwykle wokół historii Polski XX w. Mając powyższe na uwadze chciałbym zaprosić uczniów Państwa Szkół do udziału w przygotowywanym przez nas turnieju. Ze szkoły może zostać zgłoszona jedna czteroosobowa drużyna (+ rezerwowy), oczywiście pod opieką nauczyciela. O udziale Szkoły w turnieju zdecyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 marca 2021 r.
Pierwszy etap eliminacyjny turnieju odbędzie się w Rzeszowie w kwietniu 2021 r.
Więcej informacji o debatach oksfordzkich możecie Państwo znaleźć na stronie IPN:
https://edukacja.ipn.gov.pl/edu/konkursy-i-projekty/turniej-debat-historycz W załączniku przesyłam również regulamin Turnieju.
Osobą odpowiedzialną za ten projekt w rzeszowskim Oddziale IPN jest pan Maciej Rędziniak (tel. 17 8673032; mail: maciej.redziniak@ipn.gov.pl). Chęć udziału w turnieju można potwierdzić drogą mailową (maciej.redziniak@ipn.gov.pl) lub pisemnie na adres Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie (Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie 35-060 Rzeszów, ul. Słowackiego 18). Serdecznie zapraszam.

Regulamin oraz RODO