Zaznacz stronę

W dniu 6marca 2021 roku w naszej szkole odbędą się eliminacje okręgowe XXXIV edycji OWiUB.
Do udziału w zawodach zakwalifikowano 86 uczniów z 20 średnich szkół budowlanych, w tym 11 uczniów naszej szkoły  z kl. II, III i IV technikum.

Wybrane kluczowe zasady organizacji zawodów okręgowych XXXIV OWiUB.

A. Uczestnik zgłasza się na zawody z dokumentem stwierdzającym jego tożsamość (z aktualnym zdjęciem) – § 3 pkt. 3.3.2 Regulaminu OWiUB.

B. Uczestnicy korzystają z własnych przyborów do pisania i kreślenia oraz z kalkulatorów z prostymi funkcjami – § 3 pkt. 3.3.4 Regulaminu OWiUB.

C. W sytuacjach losowych (np. choroba, kwarantanna) w miejsce nieobecnych w zawodach mogą wziąć udział uczestnicy rezerwowi, tj. sklasyfikowani na kolejnych najwyższych miejscach podczas zawodów szkolnych – § 5 pkt. 5.2. Regulaminu OWiUB.

D. Uczestnicy zakwalifikowani na zawody centralne, jeżeli zdobyli 40 pkt. w zawodach okręgowych, uzyskują tytuły finalisty – § 7 pkt. 1. Regulaminu OWiUB.

E. Zawody odbywają się w trybie ścisłego reżimu sanitarnego, ze stosowaniem zasady DDM (dystans, dezynfekcja, maseczka). Przed losowaniem nr stolików i podpisaniem listy obecności każdemu uczestnikowi należy zapewnić możliwość użycia płynu dezynfekującego. Uczestnicy nie mają obowiązku zasłaniania ust i nosa tylko po zajęciu miejsc przy wylosowanych stolikach –   § 8 pkt. 1. Regulaminu OWiUB.

F. Organizatorom Olimpiady przysługuje prawo zmiany terminu zawodów w ciągu roku szkolnego 2020/2021 – § 1 ust. 1) rozporządzenia z dnia 16 grudnia 2020 r. Ministra Edukacji Narodowej zmieniającego rozporządzenie z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. więcej informacji

1. Serwis zbiera w sposób automatyczny tylko informacje zawarte w plikach cookies.
2. Pliki (cookies) są plikami tekstowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu. Przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Przede wszystkim zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój unikalny numer, czas przechowywania na urządzeniu końcowym.
3. Operator serwisu (tu nazwa i ewentualnie adres) jest podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym swojego użytkownika pliki cookies oraz mającym do nich dostęp.
4. Operator serwisu wykorzystuje pliki (cookies) w celu:
-dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego preferencjami wyświetlić stronę;
-przygotowywania statystyk pomagających poznaniu preferencji i zachowań użytkowników, analiza tych statystyk jest anonimowa i umożliwia dostosowanie zawartości i wyglądu serwisu do panujących trendów, statystyki stosuje się też do oceny popularności strony;
-możliwości logowania do serwisu;
-utrzymania logowania użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu.
5. Serwis stosuje dwa zasadnicze rodzaje plików (cookies) - sesyjne i stałe. Pliki sesyjne są tymczasowe, przechowuje się je do momentu opuszczenia strony serwisu (poprzez wejście na inną stronę, wylogowanie lub wyłączenie przeglądarki). Pliki stałe przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika do czasu ich usunięcia przez użytkownika lub przez czas wynikający z ich ustawień.
6. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki, aby zablokować obsługę plików (cookies) lub każdorazowo uzyskiwać informacje o ich umieszczeniu w swoim urządzeniu. Inne dostępne opcje można sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Należy pamiętać, że większość przeglądarek domyślnie jest ustawione na akceptację zapisu plików (cookies)w urządzeniu końcowym.
7. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji strony internetowej serwisu.
8. Pliki (cookies) z których korzysta serwis (zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika) mogą być udostępnione jego partnerom oraz współpracującym z nim reklamodawcą.
9. Informacje dotyczące ustawień przeglądarek internetowych dostępne są w jej menu (pomoc) lub na stronie jej producenta.
10. Bardziej szczegółowe informacje na temat plików (cookies) dostępne są na stronie ciasteczka.org.pl

zamknij