Etap szkolny XXXIV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych odbył sie w naszej szkole w trybie stacjonarnym 10 grudnia 2020 r.

Uczniowie Technikum Nr 1 przystąpili do rozwiązywania zadań obejmujących wiele zagadnień branżowych, wymagających wiedzy i umiejętności z zakresu kosztorysowania i planowania robót budowlanych, posługiwania sie rysunkiem technicznym oraz projektowania.

Walczyli o awans do następnego, okręgowego etapu konkursu.

Dzisiejsi uczestnicy to zarówno uczniowie, którzy po raz pierwszy zgłosili sie do udziału w tej rywalizacji, a także  startujący w niej w ubiegłych latach i osiągający wymierne sukcesy np. Miłosz Grądziel, uczeń klasy 4A, finalista XXXIII edycji OWiUB.

Komitet Szkolny XXXIV edycji OWiUB po sprawdzeniu i podliczeniu punktów, zgłosił do udziału w II etapie 11 uczniów:

1/ Pilawski Damian kl. 4B/C

2/ Pokrzywa Zbigniew kl. 4A