Zaznacz stronę

W roku szkolnym 2019/2020, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, nie było finału zawodów centralnych i uroczystego podsumowania zawodów okręgowych XXXIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.  Uczniowie zakwalifikowani do zawodów centralnych zdobyli tytuł finalisty. Dyplomy i zaświadczenia oraz wartościowe nagrody i upominki zostały  uczniom naszej szkoły wręczone w dniu 24.04.2020 r., z zachowaniem odpowiednich wymogów bezpieczeństwa.           

Wręczanie nagród  finalistom XXXIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Patryk Budak – II miejsce w zawodach okręgowych, finalista zawodów centralnych

Miłosz Grądziel – VI miejsce w zawodach okręgowych, finalista zawodów centralnych

Michał Cop – X miejsce w zawodach okręgowych, finalista zawodów centralnych

Jakub Ślimak – finalista zawodów centralnychDyrektor Tadeusz  Bajda  z pucharem  za II miejsce naszej szkoły w  zawodach okręgowych XXXIII OWiUB.Dziękujemy uczniom reprezentującym naszą szkołę i nauczycielom przygotowującym ich do zawodów olimpijskich za poświęcony czas, włożony  trud i wysiłek w pracę mającą na celu uzyskanie jak najlepszych wyników. Gratulujemy znalezienia się w gronie  najlepszych uczniów techników budownictwa  w kraju.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. więcej informacji

1. Serwis zbiera w sposób automatyczny tylko informacje zawarte w plikach cookies.
2. Pliki (cookies) są plikami tekstowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu. Przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Przede wszystkim zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój unikalny numer, czas przechowywania na urządzeniu końcowym.
3. Operator serwisu (tu nazwa i ewentualnie adres) jest podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym swojego użytkownika pliki cookies oraz mającym do nich dostęp.
4. Operator serwisu wykorzystuje pliki (cookies) w celu:
-dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego preferencjami wyświetlić stronę;
-przygotowywania statystyk pomagających poznaniu preferencji i zachowań użytkowników, analiza tych statystyk jest anonimowa i umożliwia dostosowanie zawartości i wyglądu serwisu do panujących trendów, statystyki stosuje się też do oceny popularności strony;
-możliwości logowania do serwisu;
-utrzymania logowania użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu.
5. Serwis stosuje dwa zasadnicze rodzaje plików (cookies) - sesyjne i stałe. Pliki sesyjne są tymczasowe, przechowuje się je do momentu opuszczenia strony serwisu (poprzez wejście na inną stronę, wylogowanie lub wyłączenie przeglądarki). Pliki stałe przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika do czasu ich usunięcia przez użytkownika lub przez czas wynikający z ich ustawień.
6. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki, aby zablokować obsługę plików (cookies) lub każdorazowo uzyskiwać informacje o ich umieszczeniu w swoim urządzeniu. Inne dostępne opcje można sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Należy pamiętać, że większość przeglądarek domyślnie jest ustawione na akceptację zapisu plików (cookies)w urządzeniu końcowym.
7. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji strony internetowej serwisu.
8. Pliki (cookies) z których korzysta serwis (zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika) mogą być udostępnione jego partnerom oraz współpracującym z nim reklamodawcą.
9. Informacje dotyczące ustawień przeglądarek internetowych dostępne są w jej menu (pomoc) lub na stronie jej producenta.
10. Bardziej szczegółowe informacje na temat plików (cookies) dostępne są na stronie ciasteczka.org.pl

zamknij