Zaznacz stronę

W roku szkolnym 2019/2020, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, nie było finału zawodów centralnych i uroczystego podsumowania zawodów okręgowych XXXIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.  Uczniowie zakwalifikowani do zawodów centralnych zdobyli tytuł finalisty. Dyplomy i zaświadczenia oraz wartościowe nagrody i upominki zostały  uczniom naszej szkoły wręczone w dniu 24.04.2020 r., z zachowaniem odpowiednich wymogów bezpieczeństwa.           

Wręczanie nagród  finalistom XXXIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Patryk Budak – II miejsce w zawodach okręgowych, finalista zawodów centralnych

Miłosz Grądziel – VI miejsce w zawodach okręgowych, finalista zawodów centralnych

Michał Cop – X miejsce w zawodach okręgowych, finalista zawodów centralnych

Jakub Ślimak – finalista zawodów centralnychDyrektor Tadeusz  Bajda  z pucharem  za II miejsce naszej szkoły w  zawodach okręgowych XXXIII OWiUB.Dziękujemy uczniom reprezentującym naszą szkołę i nauczycielom przygotowującym ich do zawodów olimpijskich za poświęcony czas, włożony  trud i wysiłek w pracę mającą na celu uzyskanie jak najlepszych wyników. Gratulujemy znalezienia się w gronie  najlepszych uczniów techników budownictwa  w kraju.