Zmiany w kalendarzu roku szkolnego 2019/2020 wynikają z rozporządzeń MEN:

-do 26.04.2020 została wydłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym

-MEN upoważnił dyrektora CKE do ustalenia terminów egzaminów maturalnych na 21 dni przed ich rozpoczęciem- terminy od 04.05.2020 są nieaktualne.

W związku z powyższym nowy harmonogram będzie ustalony po decyzji CKE

– decyzje w sprawie praktyk dla uczniów klas 3-cich Technikum będą podane
w przyszłym tygodniu

Naszym wspólnym obowiązkiem w tej trudnej sytuacji jest staranna, wspólna, efektywna praca nauczycieli i uczniów nad zdobywaniem wiedzy i umiejętności oraz dbanie o bezpieczeństwo własne i innych.

Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich nauczycieli, uczniów i ich rodziców
z nadzieją, że wkrótce wrócimy do normalnej pracy.

Tadeusz Bajda