W dniu 28.02.2020 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie odbył się regionalny etap konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. W II etapie zorganizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy naszą szkołę reprezentowali laureaci eliminacji szkolnych: TB Nr1 – Patryk Budak i Jakub Ślimak z kl. 4 B/C , VI LO – Kamil Kenar z kl. 1 ag. W konkursie wzięło udział 66 uczniów z 33 szkół. Uczestnicy mieli do rozwiązania test składający się z 35 pytań
z zakresu prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy .

Galeria zdjęć —— > https://photos.app.goo.gl/JfXUvwRganzzUY2b9

I miejsce w etapie regionalnym  konkursu zdobył uczeń naszej szkoły Patryk Budak uczeń kl. 4B/C TB.

Wszyscy uczestnicy etapu regionalnego zostali nagrodzeni dyplomami uczestnictwa, a laureaci nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie.
Laureaci będą reprezentować podkarpackie szkoły w etapie ogólnopolskim, który odbędzie się
w kwietniu br. w Warszawie.

Opiekę nad uczniami sprawowały: Jolanta Szczepanik-Baran i Katarzyna Smoleń-Rębisz

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a za Patryka trzymamy kciuki !!!