W dniu 20.02.2020 zorganizowaliśmy III RZESZOWSKIE TARGI EDUKACYJNE. Ideą tego przedsięwzięcia było zapoznanie naszych tegorocznych maturzystów z ofertą edukacyjną uczelni wyższych naszego regionu.

Poszczególne uczelnie, wśród których nie zabrakło min. Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wyższej Szkoły Prawa i Administracji czy też wreszcie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania przedstawiały swoje bogate osiągnięcia zarówno w trakcie rozmowy z maturzystami jak też i w formie multimedialnej.
Zdjęcia z III RZESZOWSKICH TARGÓW EDUKACYJNYCHW tym roku po raz pierwszy gościliśmy także przedstawicieli krakowskiego środowiska akademickiego, które reprezentowała Akademia Górniczo-Hutnicza z Krakowa.

Sporym zainteresowaniem cieszyły się także przeróżne doświadczenia wykonywane „na żywo” przez poszczególne wydziały rzeszowskich uczelni, a także liczne gadżety i materiały promocyjne. W uroczystości nie zabrakło także bogatej części artystycznej, którą zwieńczył występ wokalistek Zespołu Muzycznego „EXODUS” Sylwii Haczeli oraz Martyny Witalec w utworze Wehikuł czasu oraz Środa-Czwartek.

Impreza cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem maturzystów, którzy w ten sposób mogli dokładniej zapoznać się z osiągnieciami i możliwościami kształcenia na poszczególnych uczelniach naszego regionu. Organizatorami III RZESZOWSKICH TARGÓW EDUKACYJNYCH, które miejmy nadzieje na stałe zagoszczą w naszym bogatym kalendarzu szkolnym byli Jakub Szajowski i Arkadiusz Błażejowski.

DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK!!!