Serdecznie zapraszamy uczniów klas maturalnych i ich nauczycieli do udziału w Rzeszowskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019, który odbędzie się w dniach 24-25 września br. na Uniwersytecie Rzeszowskim w Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej ul. Pigonia 1, budynek A0. Przygotowaliśmy bardzo interesujący program spotkań i prezentacji, na który już można się zapisywać. Przypominamy, że ze względu na wygodę i bezpieczeństwo młodzieży, na wszystkie spotkania programowe obowiązują zapisy przez internet.

Swoją ofertę studiów przedstawią maturzystom uczelnie z regionu i Polski. Będzie to dla młodzieży okazja do zapoznania się z zasadami rekrutacji, planowanymi nowymi kierunkami i warunkami studiowania. Wizyta na Salonie z pewnością pomoże uczniom w podjęciu decyzji dotyczących dalszego kształcenia. Zachęcamy młodzież do aktywnego uczestnictwa – przedstawiciele uczelni chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące uczelni i studiów, wystarczy zapytać!