WAŻNE INFORMACJE DLA UCZNIÓW KLAS 3A I 3B/C TB ODBYWAJĄCYCH PRAKTYKI ZAWODOWE

• Praktyki rozpoczynają się od 06-05-2019r i kończą 31-05-2019r

• Obowiązkowo prowadzimy dzienniczek praktyk (zeszyt 16-32 kartkowy)

• Strona tytułowa zawiera:
 Dane pracodawcy- pieczęć
 Nazwisko nauczyciela – opiekuna praktyk (zostawić puste miejsce)
 Dane ucznia
 Wpis oceny końcowej

• Każdy dzień praktyk odnotowany na osobnej stronie w formie tabeli: data, opis wykonywanych czynności (robót), uwagi.

• Na koniec praktyki zawodowej krótkie podsumowanie i ocena praktyk sporządzona przez pracodawcę (opiekuna ze strony firmy).

• Staramy się by roboty były zgodne z harmonogramem praktyk, jednak
w praktyce dopasowujemy się do aktualnych potrzeb pracodawcy.

mgr Elżbieta Kopeć

LINK DO POBRANIA DZINNICZKA