Zaznacz stronę

Uroczyste podsumowanie etapu okręgowego XXXII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych odbyło się 28 marca 2019 roku w Politechnice Rzeszowskiej.

Zawody okręgowe przeprowadzone zostały  2 marca w Zespole Szkół Nr 1 w Rzeszowie. Startowało w nich 76 uczestników z 22 szkół z trzech województw; podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Naszą szkołę reprezentowała grupa 8 uczniów Technikum Budowlanego.

Uczeń  Patryk Budak z klasy 3B/C w klasyfikacji indywidualnej zajął 8 miejsce w Okręgu i zakwalifikował się do finału centralnego, zdobywając zgodnie z Regulaminem Olimpiady tytuł finalisty. Tytuł ten uprawnia  go do zwolnienia z części pisemnej egzaminów zawodowych i przyjęcia na studia w wybranych uczelniach poza wszelka kolejnością.

W klasyfikacji zespołowej nasza szkoła wywalczyła II miejsce.

Laureaci odebrali gratulacje, dyplomy i nagrody rzeczowe, a dyrektorzy zwycięskich szkół pamiątkowe puchary.

Zawody centralne odbęda się w dniach 11-13 kwietnia 2019 r w Wodzisławiu Śląskim.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. więcej informacji

1. Serwis zbiera w sposób automatyczny tylko informacje zawarte w plikach cookies.
2. Pliki (cookies) są plikami tekstowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu. Przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Przede wszystkim zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój unikalny numer, czas przechowywania na urządzeniu końcowym.
3. Operator serwisu (tu nazwa i ewentualnie adres) jest podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym swojego użytkownika pliki cookies oraz mającym do nich dostęp.
4. Operator serwisu wykorzystuje pliki (cookies) w celu:
-dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego preferencjami wyświetlić stronę;
-przygotowywania statystyk pomagających poznaniu preferencji i zachowań użytkowników, analiza tych statystyk jest anonimowa i umożliwia dostosowanie zawartości i wyglądu serwisu do panujących trendów, statystyki stosuje się też do oceny popularności strony;
-możliwości logowania do serwisu;
-utrzymania logowania użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu.
5. Serwis stosuje dwa zasadnicze rodzaje plików (cookies) - sesyjne i stałe. Pliki sesyjne są tymczasowe, przechowuje się je do momentu opuszczenia strony serwisu (poprzez wejście na inną stronę, wylogowanie lub wyłączenie przeglądarki). Pliki stałe przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika do czasu ich usunięcia przez użytkownika lub przez czas wynikający z ich ustawień.
6. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki, aby zablokować obsługę plików (cookies) lub każdorazowo uzyskiwać informacje o ich umieszczeniu w swoim urządzeniu. Inne dostępne opcje można sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Należy pamiętać, że większość przeglądarek domyślnie jest ustawione na akceptację zapisu plików (cookies)w urządzeniu końcowym.
7. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji strony internetowej serwisu.
8. Pliki (cookies) z których korzysta serwis (zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika) mogą być udostępnione jego partnerom oraz współpracującym z nim reklamodawcą.
9. Informacje dotyczące ustawień przeglądarek internetowych dostępne są w jej menu (pomoc) lub na stronie jej producenta.
10. Bardziej szczegółowe informacje na temat plików (cookies) dostępne są na stronie ciasteczka.org.pl

zamknij