VIII Podkarpackie Spotkania Teatralne Zwierciadła już za nami! Przedstawiamy wyniki:

nagroda główna – statuetka  ,,Zwierciadło” trafiła w ręce grupy teatralnej z II LO w Przemyślu za spektakl pt. „W”

wyróżnienia otrzymały przedstawienia przygotowane przez:

Teatr „Memłon” z IV LO w Rzeszowie

Teatr „Grymas” z Ośrodka Działań Teatralnych w Rzeszowie

Teatr Lalki i Aktora ze Szkoły Podstawowej w Turzym Polu

Teatr „Impresja” z III LO w Rzeszowie

nagrodę dla najlepszego aktora otrzymali Szymon Rysz i Dawid Dziuba-Biesiadecki z teatru „Memłon” z IV LO w Rzeszowie za wykonanie piosenki „Śpiewacy radości”

nagrodę publiczności zdobyli:

Nagrodę główną „Ambrożynkę” otrzymała grupa „Talia” z II LO w Dębicy

Wyróżnienia  przypadły grupie teatralnej z II LO w Przemyślu i grupie „Metryka” z Domu Kultury „Nowe Miasto” w Rzeszowie

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólne przeżycie wielu teatralnych emocji ! Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do udziału w „Zwierciadłach” w dn. 6 marca 2019 r. wymienione poniżej klasy.

Drodzy uczniowie! Teatr wymaga skupienia i ciszy. Dlatego prosimy Was- uszanujcie wysiłek Waszych rówieśników, którzy przyjechali do naszej szkoły z różnych miast Podkarpacia, aby wystąpić przed Wami. Nie rozmawiajcie w czasie przedstawień i nie wychodźcie z auli – to bardzo przeszkadza!

Dziękujemy i życzymy wielu wrażeń!

Organizatorzy „Zwierciadeł”

I tura:

od 8.50- 10.25  (2. i 3. godzina lekcyjna) klasy:

1a, 1b, 1c, 1d, 1k, 1AT, 2a, 3AT

II tura:

od 10.40- 12.15 (4. i 5. godzina lekcyjna) klasy:

1e, 1f, 1h, 2c, 2f, 2i, 2k, 1i

III tura:

Od 12.20 do końca ( 6. i 7. godzina lekcyjna) klasy:

1g, 2b, 2d, 2e, 2g, 2h, 2AT, 2B/C, 3B/C.

Uczniowie pozostają pod opieką nauczycieli uczących na danej lekcji.

Warsztaty fotograficzne

Uczniowie uczestniczący w dn. 6 marca w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez pana Macieja Rałowskiego.

klasa 2i- Kinga Feret

Wernika Zuba

klasa 3e- Weronika Stopa

Patrycja Blicharz

Wojciech Rzepka

klasa 1b- Julita Wójcicka

klasa 2d- Barbara Tereba

Zuzanna Stopa

klasa 3d- Małgorzata Jarosz

Mateusz Bała

Kacper Pudłowski

klasa 2b- Alicja Drozd

Natalia Piętowska

Anna Janik

Julia Wąsacz

Gabriela Grądziel

Kornelia Pasek

Warsztaty odbędą się w godz. 10.30 – 12.40 w małej sali gimnastycznej. Uczniowie są w tych godzinach zwolnieni z zajęć lekcyjnych, potem wracają do swoich klas.

Przypominamy, że na warsztaty należy przyjść z aparatem fotograficznym (można się porozumieć z koleżanką/ kolegą i korzystać w dwie osoby z jednego aparatu).