Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Rzeszowie, zgodnie z informacją podaną na stronie www.olimpiadabudowlana.pl „Szkoły Olimpijskie”, zaprasza na eliminacje okręgowe XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, niżej wymienionych uczniów z Państwa szkoły:

1. Budak Patryk

2. Pasternak Marcin

3. Pelc Marek

4. Kocyła Grzegorz

5. Strug Krystian

6. Ślimak Jakub

7. Mokrzycki Kamil

8. Golema Grzegorz

Zawody odbędą się dnia 02 marca 2019 r. /sobota/ o godz. 9.00 w Zespole Szkół NR 1 im. Ambrożego Towarnickiego w Rzeszowie ul. Towarnickiego 4.

Zespół Szkół zlokalizowany jest przy Wiadukcie Śląskim w sąsiedztwie „Galerii i Hotelu Rzeszów” oraz Urzędu Marszałkowskiego.

Uczestnicy przyjeżdżają na zawody wraz z opiekunem, minimum 30 min. przed rozpoczęciem zawodów. Powinni posiadać: dowód tożsamości (z aktualnym zdjęciem), przybory do pisania i rysowania oraz kalkulator w zakresie podstawowych działań.

W przypadku choroby lub innego zdarzenia losowego zgodnie z ustaleniami Komitetu Głównego Olimpiady należy przedłożyć stosowne zaświadczenie, lub pismo od dyrektora szkoły.

Miejsce nieobecnego uczestnika może zająć uczeń rezerwowy, biorący udział w eliminacjach szkolnych, sklasyfikowany na kolejnym najwyższym miejscu podczas tych zawodów. W takim przypadku należy przedłożyć kopię „Protokołu zawodów szkolnych” , a rezerwowy uczeń powinien złożyć przyjęte w olimpiadzie „Oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych„ /jeśli tego nie uczynił wcześniej/. O powyższym fakcie należy poinformować Komitet Okręgowy, przynajmniej na jeden dzień przed zawodami.

Uczestnicy zawodów będą mieli zapewniony posiłek (II śniadanie i ciepły posiłek).

Zauważone nieścisłości – błędy w nazwisku, imieniu, klasie ucznia, adresie szkoły lub inne uwagi prosimy kierować na adres:
Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli
KOMITET OKRĘGOWY
Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
Ul. Niedzielskiego2, pok.302 35-036 Rzeszów
e-mail: brusinek@pcen.pl lub telefonicznie / 17/ 853 40 97 w. 33 lub 722 341 677.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji publikowanych na stronie www.olimpiadabudowlana.pl

Proszę o potwierdzenie otrzymania niniejszej informacji na adres e- mail: brusinek@pcen.pl

Przewodnicząca Komitetu Okręgowego
Pełnomocnik Komitetu Głównego OWiUB