Zdjęcia z VII Salonu Edukacji Zawodowej i Technicznej

3 stycznia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyły się targi edukacyjne, które zorganizowało Stowarzyszenie Edukacji Zawodowej i Technicznej KLASTER.

Technikum Nr 1 prezentowało 2 zawody: technik budownictwa i technik inzynierii sanitarnej.

Grupa  uczniow wraz z nauczycielami przygotowała boks wystawienniczy, pokaz mody branżowej na wesolo, mini lekcję i wystąpienie w debacie promującej budownictwo.

Odbiorcami naszych działań byli gimnazjaliści  i uczniowie kończący w tym roku szkoly podstawowe z  Rzeszowa i okolic.

Staraliśmy się,  by zainteresować ich naszymi profilami poprzez humor, zabawę, wizerunek i informacje przekazywane bezpośrednio lub na ulotkach promocyjnych. Czy nas zapamietali? Czy wybiorą budownictwo?  Okaże się niebawem.

Przypomnijmy sobe z tej imprezy komentarz jaki towarzyszył naszej szkole w pokazie mody branżowej na wesolo. „Technikum Nr1 prezentuje ponadczasowa modę budowlaną. Każdego budowlańca poznasz po jego kasku i

narzędziach. Budowlaniec i instalator stawiają na pion, poziom i jakość. Razem tworzą nierozłączny team.”